Využití

virtuální prohlídky

 

Využití virtuální prohlídky

Virtuální prohlídka dokonale odprezentuje Váš obchodní prostor. Ukažte svým zákazníkům, že je Váš prostor moderní a vybízí k osobní návštěvě. Vaši zákazníci půjdou do známého prostředí, psychologicky se Vám s nimi tak bude jednodušeji dělat byznys.

Exkluzivní prezentace Vašeho prostoru / nemovitosti 24 hodin denně z pohodlí domova

Virtuální prohlídka je nejmodernějším nástrojem, jak udělat promo na nemovitost nebo konkrétní prostor. Je celá online dostupná na pc, tabletu i mobilu. Oslňte své zákazníky! 

Realizaci provádíme do 24 hodin od skenování. Poté získáte odkaz, který můžete umístit kamkoliv potřebujete a bude fungovat na všech zařízeních. Je to moderní a snadné.

Do virtuální prohlídky lze vkládat texty,odkazy i poznámky, které dokreslí váš prostor / nemovitost

Virtuální prohlídka umožňuje i spoustu vychytávek, které se hodí na různé byznysy. Můžete označit některé důležité body v prostoru, k nim přidat komentář, odkaz na proklik, poznámky apod. 

virtuální prohlídky

Využití pro Vás byznys

Není nic lepšího, než ukázat klientům Váš prostor exkluzivním způsobem díky virtuální prohlídce. Cenově dostupná a rychle zrealizovaná virtuální prohlídka je přesně to, co Váš byznys posune do budoucnosti a Vaše zákazníky nadchne. 

Realitní makléř / kancelář

Prodávat už se dá dnes doslova online. Doba nahrává tomu, aby si lidé nemovitost v klidu prohlédli a šli na prohlídku na jistotu, protože jí opravdu chtějí koupit.

 

Stavař / developer

Ať už stavíte domek, bytový dům nebo komerční objekt, můžete snadno zdokumentovat průběžný stav výstavby nebo rekonstrukce. Prezentujte se moderně a oslňte své klienty.

Obchodní prosotry

Odprezentujte své obchodní prostory nebo obchody moderním způsobem, aby k Vám lidé rádi přišli osobně. Přesvědčte je o tom, že jste moderní obchod nebo kancelář.

Hotely / restaurace

Nalákejte zákazníky na pěkné prostředí. Dejte jim možnost projít Vaší restauraci nebo ubytovací zařízení, ať nejsou do neznáma. 

Wellness / fitka / zábava

Relaxační a zábavní centra bojují o každého hosta. Ukažte prostředí, do kterého mohou zákazníci přijít a vtáhněte je dovnitř.

Turistické památky

Ukažte památky seniorům nebo lidem, kteří se ze zdravotních důvodů nemohou dostavit osobně. Udělejte online promo pro turisty! 

Kontakt

Poptávkový formulář

5 + 4 =

Kontakt

Kontaktní údaje

Provozovatel webu

Nejlepší realitní služby s.r.o

IČ: 07814828

DIČ: CZ07814282

Sídlo

Kluky 148, 28545 Kluky u Čáslav

KONTAKT

info@vision3d.cz

+420 607 682 786