Jak funguje spolupráce s námi 

Virtuální prohlídky

Jak to funguje v praxi?

Není nic lepšího, než ukázat klientům Váš prostor exkluzivním způsobem díky virtuální prohlídce. Cenově dostupná a rychle zrealizovaná virtuální prohlídka je přesně to, co Váš byznys posune do budoucnosti a Vaše zákazníky nadchne. Celý proces je velmi jednoduchý a závislý pouze na domluvě, kdy přijet skenovat.  

01

Poptávka a nacenění

Jakmile nám do kontaktního formuláře nebo e-mailu zašlete poptávku s lokalitou, rozměry nemovitosti / prostoru, potvrdíme Vám cenu a možné termíny realizace.

 02

Schválení a fakturace

Pokud nám od Vás přijde schválení ceny a podmínek, vystavíme Vám obratem fakturu dle Vašich fakturačních údajů a odešleme Vám jí elektronicky.

03

Skenování nemovitosti

Po úhradě faktury si pevně potvrdíme předem domluven termín. Na Vás bude zajistit přístup do skenovaného objektu. V daný čas přijedeme a nemovitost naskenujeme. Standardní 2+1 trvá cca 2 hodiny.

04

Zaslání virtuální prohlídky / fotek

Jakmile dokončíme skenování, začneme zpracovávat prohlídku. Domluvíme se, zda do ní chcete vložit nějaký obsah, odkazy apod. a následně Vám nejpozději do 30 hodin pošleme odkaz s hotovou virtuální prohlídkou.

Kontakt

Poptávkový formulář

4 + 14 =

Kontakt

Kontaktní údaje

Provozovatel webu

Nejlepší realitní služby s.r.o

IČ: 07814828

DIČ: CZ07814282

Sídlo

Kluky 148, 28545 Kluky u Čáslav

KONTAKT

info@vision3d.cz

+420 607 682 786